Bu yilbasi bilgisayar onarim new jersey ile eski pc yeni yapmak

Bilgisayariniz yeni iken çalistirmak için kullanilan ayni hizda performans degil mi? Bu bilgisayar onarim New Jersey destegi ile yeni bir gibi eski bilgisayar çalismasi yapabilirsiniz. Bilgisayarin hizini azaltmak hangi için pek çok nedeni vardir. Bunun yerine uzaktan teknik destek servis saglayici danismanlik ayrica yavas Windows PC’de seyleri düzeltmek için bazi basit ipuçlari deneyebilirsiniz.

Bilgisayar kalkarken ve çalisan bazi ciddi çabalar gerekiyor. Birçok tweaks yavas PC hizlandirmak için her asamasi için uygulanabilir. Bu baslatma süresini kisaltan ve tüm bilgisayar hizini artiracaktir. Bakim bu PC yeni yapmak söz konusu oldugunda göz önünde bulundurmaniz gereken ilk sey. Bilgisayarinizda birden halsiz hissediyor, bu virüs veya diger kötü amaçli nesnelere bagli olabilir.

Bilgisayarinizin performansini düsürebilir ve gizlilik tehdit eden kötü amaçli yazilim kaldirmak için güçlü bir antivirüs ile tam bir güvenlik taramasi yapin. Ayri antivirus yazilimi ayrica Malwarebytes Anti-Malware ve SUPERAntiSpyware yükleyebilirsiniz. Bu yazilim çok diger araçlar özledim tehditleri bulmak ve kaldirmak için etkilidir.

Zamanla, maddeleri bir çok sabit disk alani kaplar ve sonunda bilgisayar agir agir gerçeklestirmek sistem kaynaklarini yiyip bilgisayarinizda saklanir. Programlar ve Özellikler Denetim Masasi üzerinden gidin ve artik gereken programlari kaldirin. Bu önemli ölçüde bilgisayarinizi hizlandirir. Bilgisayarinizdan tamamen programlari kaldirmak için Revo Uninstaller deneyebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanilabilir deneme sürümünü alabilirsiniz.

Simdi, CCleaner yazilimi yükleyin. Bu yazilim, sabit disk gereksiz dosyalari kaldirmak için çok yararlidir. Bu bir özgür yazilimdir ve indirebilirsiniz. Sabit disk üzerinde istenmeyen clutters çogunlukla bilgisayarinizi yavaslatabilir. Periyodik olarak sabit disk birlestirmek gerekir. Windows isletim sisteminde Disk Birlestiricisi yardimci programini vardir.

Ortak bilgisayar kullanicilari için onlarin uzmanlik ve deneyimi yok gibi mükemmel tüm bu görevleri yürütmek mümkün degildir. Yani, en iyi seçenek bir uzak PC onarim sirketi danismaktir. Bu sirketler Microsoft, CCNA, Red Hat ve Apple sertifikali teknisyenler ile yuvarlak saat teknik destek hizmetleri sunuyoruz.

Bilgisayar sorunlari her türlü uçtan uca çözüm bu servis saglayicilar tarafindan sunulmaktadir. Bu sistem tune-up, virüs temizleme yani sira düzeltme internet sorunlari, kayit sorunlari, sürücü sorunlari, vb ve bilgisayarinizi yeni gibi performans yapmak gibi görevleri yerine. Eger korsanlara karsi korumali kalir böylece ayri PC’nizin tüm mevcut sorunlarin giderilmesi gelen onlar da bilgisayar güvenligini artirmak.