Xbox 360 düzeltmek kilavuzu – benim Xbox 360 sorunlari çözecektir

Xbox 360 hatalari düzeltmek için oldukça zor … Degil mi? Birçok kisi Microsoft’a konsol üzerinden göndermek ve 150 $ ödeme veya garanti kullanmak anlatiyorsun Ve bu yüzden. Ancak, bu gerçekten en iyi seçimdir? Kendiniz yapilabilir mi? Bir gerçegi Xbox 360 hatalari gerçekten zor olmasidir, ama bu bunlari kendiniz tamir edemez anlamina gelmez.

Xbox 360 Sorunlari çözmek olabilir bazi ipuçlari

1), konsol kapali koy 20 dakika bekleyin ve geri koymak.
2) tüm kablolari disari Tak ve geri içeri eklentiyi
3) sabit sürücü çikarip içeri geri almak

Bu ipuçlarini çalismaz mi? Sonra Microsoft’a konsol üzerinden gönderme, ya da Xbox 360 düzeltme kilavuzu kullanimi ile kendiniz tamir etmeye arasinda seçim yapmak göz önünde bulundurmaniz gerekir.

Microsoft’a konsol üzerinden göndermek

Microsoft konsolu üzerinde sorunlari çözmek izin verebilir ve bu herkes önerir ne oldugunu … Degil mi? Ama, size garanti süresi dolmus olmasi halinde bu için 150 $ ödemek zorunda oldugunu biliyor muydunuz? Eger oyun geri almak için önce 2-6 hafta beklemek zorunda oldugunu biliyor muydunuz? Bu sadece çok fazla para ve çok uzun zamanda yol alir!

Bir düzeltme kilavuzu ile Xbox 360 kendiniz tamir

Daha önce de dedigim gibi, konsolda sorunlari zor olabilir, ama bu bunlari kendiniz tamir edemez anlamina gelmez. Oldukça Bunu yapmak istiyorsaniz, kendinize bir Xbox 360 düzeltmek kilavuzu almak için önerilir. Eger tamir çok daha kolay yapabilirsiniz böylece bu adim adim size yol gösterecektir!

Verdigim ediyorum ipuçlari ise yaramadi Yani, Microsoft’a konsol üzerinden göndermek ya seçmeniz gerekir, ya da aslinda bir Xbox 360 Fix Kilavuzu kullanimi ile kendiniz tamir edecektir.