kurumsal is bunu destekleyecek dis kaynakli döner

Ilk BBC MICRO bir yumruk ile masa isabet beri iç IT Destek masasi olmustur, gibi programlar BT takimina destek iç güzel örnegidir kalabalik.

Yavas ama emin adimlarla CEO dis kaynak bile kurumsal düzeyde artiyor isik ve destek masasi görüyoruz.
“Bu bizim ag daha iyi ve yazici sorunlari denizle tüm ugrasmadan bizim yöne izlemek için benim zaman bosaltir Eger dis kaynak ekibi tarafindan görevden, ama bu adamlar gün sorunlari için gün ele izin olabilir ilk düsünce de yutmak zor bir hap var . gün “Graham Williams – Hanson

Bu yüzden ofiste inek oda sonunda gördün mü?
BT sadece satis ekibi ve iyi nitelikli fason programi cevap anlamina gelebilir gibi yönetmek ihtiyaçlarini maliyet destek, becerileri büyük bir havuz tam zamanli istihdam maliyetinin bir kismini is için kullanilabilir.

Uzaktan BT destegi giderek artan bir egilim BT sirket seçin her zamankinden müsterilerine daha yüksek sayida destek edebiliyoruz destek akilli karmasik yazilim uygulamalari ile, IT departmani kenari vardir uzak kesim yogun maliyetinin bir süre içinde, burada kalmak gibi görünüyor.
IT Destek Littlefish Bir sözcüsü “BT bizim için sorunlari artik 1 ile 1 iliski, bizim mühendis bir anda ayni anda 5/6 sorunlari ile basa çikabilir, bu hedefleri düzeltmek için müsteri zaman yardimci olur ve kapasite esigini tutar dedi her zamankinden “. daha düsük