Dell Vostro 200 st özelligi

Adindan da anlasilacagi gibi Dell bu basyapit ince masaüstü. Hepimiz Dell kisisel bilgisayarlarin lider üreticisi oldugunu biliyor, onlarin esneklik ve özellestirmeler ile taninirlar.

Bu Dell Vostro 200 ST özelligi Intel Pentium Dual Core Islemci 512 MB RAM ve 80 GB Sabit Disk sahip E2140 vardir vardir. Bu Dell Vostro tarzi oldukça çekici ve zarif

Bu Vastro 200 ST Vostro TM 200 Mini Tower daha önceki sürümüne göre% 40 daha küçüktür. Onun optik sürücü bu parça göz önüne alindiginda: Açik katip Teknoloji, 48X CD-RW/DVD Combo Sürücü, 16X DVD-ROM13 Sürücü ile bir Super Multi SATA, 48X CDRW/16X DVD-ROM Combo Drive16X DVD RW7 Drive16X DVD-ROM ve 16X DVD RW Dual Sürücü.

Bu multimedya seçenekleri ve internete kolay erisim, optik iki dügmeli kaydirma fare olan klavye yumusak tuslari bulunuyor. Bu isletim sistemi olarak Windows Vista vardir. Bu Intel Graphics Media Accelerator X3100, grafik kartinin ve 256 MB bellek sahiptir. Bu PC çok ev hem de küçük ofis veya is için uygundur. Net surround ses için 7.1 – PC Intel HD Audio ile etkindir.

Bu dahili bellekte dosyalar, klasörler ve veri saklayabilirsiniz. Bu sik siyah kaplamasi ile sik tasarimi olan, ve kolay erisilebilir USB portu ve ses baglantilari edilir. Bu onun genis ekran ile iyi görüntüleme, hatta küçük bir alanda ayarlanabilir kompakt oldugu için bu ince PC rahat. Böylece, Vostro TM 200 Ince Tower yüksek performans sunmak için beklentilerini karsilamak için gelistirilmis yerden tasarruf saglayan bir tasarima sahiptir güçlü ve güvenilir masaüstü.

Bu iç maddelerin tüm yüksek kaliteli bilesenler ve bu Dell masaüstü bilgisayarlar daha hizli bir hizda bilgisayar sunmak ve en iyi sonucu sunmak için izin orijinal olanlar vardir. Kesinlikle tüm gereksinimi uygun hangi gelismis özellikler, islevler ve mükemmel bir dijital eglence çesitli dolu olmasina ragmen, bu masaüstü nispeten makul fiyatli.