veri giris aygitlari – RFID ve yeni yüzü

Radyo frekansi tanimlama olarak RFID kisaltma stok takip ve yönetmek için kullanilan tüm bu cihazlari içerir. Bu cihazlar, genellikle belirli bir kod çözmek türü bilinmektedir bar kodlari ile karsilastirilmistir. Öte yandan, bu RDIF ürünleri çok daha büyük bir kapasiteye sahip veri ve imalat fabrikasi referans yani sira, üretim sirasinda ile bireysel ürüne özgü benzersiz bir kodu tasir. Bu teknoloji oldukça uzun bir süre için veri giris cihazlari sektöründe mevcut olmustur, ama bir yüz germe var ki son sadece olmasina ragmen.

Bu RFID ürünlerinin yeni yüzü isik atar yazmak. Onlar kimlik küresel standardini kullanarak hemen her bilgi depolama avantaji Elektronik Ürün Kodu denir var. Bu ürün EAN kodu dahil olan + seri numarasi ya da plaka olarak çalisiyor ve prosedürü, son kullanma ve diger detaylari ile ilgili herhangi bir bilgi almak için kullanilabilecek bir SSCC numarasi. Bu, tek bir meta ile inly arz bütün bir zinciri izleme vesile davranir. Elektrik ve elektronik komponentler sektöründe, bu RDIF ürünlerin depolama kapasitesi için büyük popülerlik kazanmaktadir.

RFID ürünlerin çogu benzer bir model üzerinde çalisirken birçok seçenek vardir. Istege bagli bazi bellek özelligi ile süslenir olan 512 bit esdegerdir bilgi 64 karakter buradaki tek seferde saklanabilir. Bu, tüketicinin eli ulasana kadar izlenen ürünün avantaji, elektrik donanimi piyasada bir isabet ürün. Bu özellik böylece perakendecilerin kendi stok tam bir bilgi tutmaya yardimci, envanter yönetimi üzerinde dogrudan etkisi vardir. Bu cihazlarin kurulumu olun, perakende magaza sahipleri daha az yanlisliklar, isgücü maliyetlerindeki azalma ve is sürecinde en önemlisi, sadelestirme yararina tadini çikarabilirsiniz.

Bu sektörde yeni teknoloji on Demand, hangi yani türlü çevresel tehlike problemi Etiket oldugunu. Bu yöntemde, bir etiketleme sistemi olmasi umulur LOGOPAK 920 PFR kendinden yapiskanli ile 2:59 taraftan etiket paletler için kullanilir. Bu mümkün RFID diger detaylari ile birlikte barkodlari okumak için yapar. Okuyucu arizalari, elektrik kesintileri veya diger beklenmedik olaylar karsi karsi bir kurtarma ajan olarak RFID ürünleri hareket.