ucuz laptop batarya online satin almak

Eger yolculuk sirasinda yaninizda dizüstü bilgisayar almayi tercih ederseniz, bu dijital ürün korumak için bazi ipuçlari ögrenmek gerekir. Bir tasinabilir dijital bir ürün oldugu için, bu hirsizlar tarafindan çalinma etmektir. Ayrica, kirilgan bir sey, bu nedenle sizin bagaj ya da sirt çantasi ile sikilmis henüz emin olmalisiniz. Kisa bir gezi bu seyler dikkat çekmek için daha kolay olacaktir, siz yabanci ülkelere önemli bir sekilde seyahat için gidiyoruz eger yine de, önceden iyi bir hazirlik yapmak gerekir.
Kendinizi tasima çantasi kaliteli bir dizüstü bilgisayar hazirlamak gerektigini. Bu özel dizüstü bilgisayar için tasarlanmis gibi, büyük ölçüde dizüstü bilgisayar kalkan olabilir. Ve durum agir yastikli olmalidir, bu nedenle dizüstü bilgisayar için esnek bir durum olusturabilirsiniz. Gibi sira halinde fare, adaptörler ve piller gibi dizüstü bilgisayar bilesenleri koyun. Sonra her sey bir durumda bulunabilir. Aksi takdirde, dizüstü durumda unobvious olmalidir. Parlak bir renk ya da sik tasarimi ile bir dizüstü durumda hirsizlar itiraz edebilir.
Vaktinden CD-ROM sürücüsü evinde götürmek. Dizüstü bilgisayarinizin agirligi hafif daha iyi olmalidir. Ya disk sürücüleri diskleri almaya unutmayin. Eger dizüstü bilgisayar bu seyleri kaldirmak gibi, ayni zamanda bir sey getirmek gerekir. Ekstra laptop batarya uzun bir yolculuk sirasinda kesinlikle önemli bir cihazdir. Sen laptop batarya endisesi bazen de ölmüs olacak olmadan uçaga dizüstü kullanabilirsiniz. Laptop için pil bu tasinabilir ürün için çok gerekli oldugu için, bu tür dell pil, dell laptop batarya ve hp pil gibi ünlü markalarin pil seçmeniz gerekir. Normalde, laptop batarya kanada gibi çevrimiçi magazasinda daha düsük fiyatlarla pil satin alabilirsiniz.
Bunun üzerine, bir yurtdisi seyahat de bir adaptör gerektirir. Gideceginiz güç önceden fisi sekiller ile birlikte talep bilmeniz gerekir. Ve o zaman sizinle ilgili güç alabilir. Eger ISS baglamak gerekirse, siz de hedef en iletisim olanaklari kontrol etmek gerekir.