iphone tamir karmasik artik

IPhone on yilin 10 en degerli elektronik aletler olarak kabul edilmis ve ayni zamanda insanlarin birbirleriyle iletisim yolu degisti. IPhone Apple ahir gelen ekipman pahali bir parçasidir. Bu telefon için bir garanti olmasina ragmen, çogu insan ilk kendi iPhone garanti süresi ve gerekli onarimlar sonra hasar var ise ne yapacagini hakkinda sonuçlari hakkinda endiseli.

Genel olarak Apple iPhone satin alma tarihinden itibaren bir yil bir garanti süresi tasiyan, ancak bu kefil geçersiz düsmesine neden olabilir çesitli faktörler vardir. Telefonun fiziksel veya baska bir kaza nedeniyle hasar görürse o zaman bu hasar kefil kapsaminda degildir. Birçok kisi fonksiyonlari ve Apple tarafindan izinsiz olan hizmetler ekleyerek içerir kendi iPhone degistirin.

Apple kefil kapsamindadir telefonlari tamir olmayacak sekilde emin olabilir, ancak tahrif edilmistir. Bu telefonlari onarmak için Apple tarafindan alinan asiri zaman en müsteriler koyar baska bir seydir. Apple tarafindan tahsil onarim maliyeti de çok yüksek olup, bu çok fazla müsteri koyar. Apple kefil kapsamina girmeyen donanim donanim ile ilgili sorunlar için müsterilerine ücretleri yüksek degistirme maliyetleri henüz müsteriler tarafindan nefret baska bir seydir. Apple iddialari da yedek için sarj oldugunu iddia, ancak çogu durumda onlar yerine yerine arizali parçayi tamir etmeye.

Üretim organizasyonu pek iPhone sadece bir telefon degil ve satin almak için para büyük bir miktar maliyeti olmasina ragmen müsteri tabani hakkinda bakim için rahatsiz. Ancak, bu sizi vazgeçirmek gerekir. IPhone tamir uzmanlasmak ve Apple tarafindan yerine koymak tekel kurtulmak için en iyi seçenek birçok lisansli ve deneyimli saticilari vardir. Bu bayiler Apple iPhone tamiri için yaptigi gibi yüksek ücret almiyoruz.

Net olarak arayarak size yakin bulunan bir ögrenin ve tamiri için onlara iPhone verir. Dinlenme onlar yeryüzünde sarj olmuyor ve ayni zamanda da Apple tarafindan saglanan hizmet ayni parça ve kalite saglayacaktir emin olabilirsiniz.