hp yeni mürekkep püskürtmeli kartus ambalaj tanitti

HP mürekkep püskürtmeli kartuslari çogu ihtiyaçlarina uygun ürün seçiminde müsterilerine yardimci olmak için yeni bir renk kodlu bir görünüm elde etmek bulunmaktadir.

2007 yazinda itibaren, en yeni HP tüketici yazicilar daha iyi baski ihtiyaçlarini karsilamak seçenekleri ile müsterilerine sunmak için tasarlanmistir birden fazla mürekkep püskürtmeli kartus teklifleri ile tanitilacaktir. Buna ek olarak, yeni kartus seçenekleri biraz baski, ve daha bir çok baski müsterilerine maliyet sayfa basina düsük müsterilerine düsük alim fiyatlari sunarak deger sunacak.

Bu yeni kartus teklifleri ile birlikte, HP, tüm mürekkep püskürtmeli kartus portföyünde yeni bir renk kodlu paketleme sistemi yayiyoruz. Üç renk kodlu kategoriler – Standart (mavi), deger (yesil) ve özel (kirmizi) – müsteri bir perakende magaza yürümek veya hp.com oturum ve hizli ve kolay bir sekilde dogru kartusu bulmak için tarama seçenekleri saglayacak onlarin baski ihtiyaçlari için en iyi degeri sunuyor. Yeni kartus görünüm örnekleri Cartcon (nokta) co (nokta) tr / products / Inkjet_Cartridges / Hewlett-Packard bireysel yazici modelleri altinda bulunabilir.
Her üç kategoride araliginda satisa sunulacak. Yeni HP mürekkep püskürtmeli yazicilar çogunlugu için, mürekkep püskürtmeli kartus seçenekleri olacaktir:
Daha düsük bir alim fiyati var “Standart” kartuslar (mavi ambalaj), haftalik ya da aylik olarak sayfalarin az sayida baski müsteriler için tasarlanmistir. HP hala yüksek kalitede baski için erisim isteyen müsteriler için alt £ 10 fiyat araliginda standart kartus teklifleri giderek artan sayida tanitacagim, ama satin alma noktasinda bir sürü ödemek istemiyorum.
Yüksek hacimli baski ihtiyaci olan müsteriler için tasarlanmis “Deger” kartuslari (yesil ambalaj), standart kartuslara oranla sayfa basina daha düsük maliyet sunuyor. Bu satir, müsteri basina maliyet-sayfa olarak yaklasik 30-45 oraninda tasarruf saglayan yeni yüksek verim “XL” kartuslar dahil üç kat daha fazla sayfaya kadar baski ve standart kartuslara oranla daha az kartus degistirmeleri gerekecektir. Müsteriler kolayca yesil ambalaj ve harfler kartus numarasini yaninda “XL” için bakarak yeni bir deger seçenegi belirleyebilirsiniz. Kendi kartuslari kapasitesini azaltarak tüm kartus üreticileri ile bu tüketiciye az konfor muhtemelen olmasina ragmen “XL” muhtemelen ekstra büyük anlamina gelir.
HP’nin standart mürekkep formülasyonlari göre ek performans özellikleri sunan “Özel” kartuslari (kirmizi ambalaj), gibi profesyonel kalitede fotograf gibi özel uygulamalar ve baski isleri, olan müsteriler için idealdir.

Bu degisikliklerin tam olarak pazara uygulanan ve yem bir kez Umarim, HP mürekkep püskürtmeli yazicilar için kartus satin alma kolay bir görev olacaktir.