ertesi gün dizüstü bilgisayarlar teslim

Eger genellikle hafta içinde burada olacagini varsayabiliriz internet kapali bir sey satin, ama burada ertesi gün olsaydi hayal zaman!
Yeni bir dizüstü bilgisayar satin almak nakliye ve bunun üzerine teslim hakkinda endiselenmenize gerek kalmadan yeterince zor olabilir. Gitmek için ve yanlis karar verme mal olabilir dagitim seçenegi hangi tip bilmek zor olabilir. Iste artilari ve aleyhte en ile açiklanabilir teslim seçeneklerdir.

1. sinif teslim

Birinci sinif muhtemelen gerçekten siki bir bütçe eger öyleyse o zaman bu sizin için olabilir sizin en ucuz seçenektir. Ancak sizin ürün alacaksiniz (biz her seyi sonrasi kaybolmak nasil duymak) ve bu tek parça halinde orada alir garanti etmez garanti etmez. Bu posta depo veya bir posta grevi personel sikintisi gibi sorunlar size hiç görmek olmaz çok daha uzun önerilen 2 gün, ya da daha kötüsü daha sürebilir anlamina gelecektir.

taahhütlü

Parsel nerede oldugunu takip edebilirsiniz ve bu depo sol ve onun yolda emin olabilir, çünkü Recorded teslim harika. Ayrica bu size zarar yapar yani eger gönderenin kadar ücretsiz için £ 500 için paket sigorta saglar, kimse disari kaybeder. Ancak yine belirli bir süre içinde onu alacaksiniz ve bunun için bütün hafta bekliyor olabilir hiçbir garanti vardir.

kurye dagitim

Bu teslim ögeleri için özel bir sirket kullaniyor olacak gibi bu dagitim seçenegi digerlerinden biraz daha iyi. Bir sey yanlis giderse ve bu sekilde onlarin paketleri ile büyük özen, bu özel sirket sorumlu olacak. Kurye dagitim tek dezavantaji size almak için birkaç gün sürebilir ve her zaman bu kadar bir parsel için bütün gün beklemek varacagim ne zaman bilmiyorum olmasidir. Yukari tarafta bunu istediginiz zaman çikarmak zorunda kalmamak orada teslim olmasi iyi bir fikir olacagini çalismak bu yüzden eger herhangi bir adrese teslim olabilir.

Ertesi gün teslim dizüstü bilgisayar

Kullanilabilir Muhtemelen en iyi dagitim seçenegi. Ertesi gün teslimat sizin laptop almak ve 24 saat içinde kullanmaya baslayabilirsiniz saglayacak. Çogu sirket zaman kapali bir kesim bu yüzden siparis vermeden önce kontrol ediniz var. Ertesi gün teslim dizüstü ve daha sonra daha az zarar olmaktir bu sistemde olan daha az zaman alacak garanti edecek.