elma imac 2.66ghz (mb418lla) – yeni bir bilgisayar için zamani

Apple piyasadaki en güçlü iMac bültenleri – Apple iMac MB418LL / A En son Intel Dual Core islemci, en son sektörün 2.66 GHz Intel Core 2 Duo islemci ve 4GB DDR3 RAM, Apple iMac MB418LL / A 24-inç Masaüstü tarafindan özellikli Apple en hizli makinesidir. Büyük bellek ve yaratici araçlar, Apple iMac MB418LL / A tek bir tasarim içine tam, yüksek performansli bilgisayar disinda paketleme, zarafet ve güç için standart ayarlar. Nedeniyle Bir anodize alüminyum çerçeve ve cam kapak, Apple iMac MB418LL / A etkileyici olmasi dikkat çekicidir ile.

Ultra ince, sik ve kompakt Apple klavye mükemmel bu iMac tamamlar. Klavye Mac özellikleri ve iPod, Fare, dijital kamera ve diger cihazlara yüksek hizli baglanti saglayan iki USB 2.0 baglanti noktasi tek tusla kontrol için özel fonksiyon tuslari ekler. Apple iMac canli renkler ve göz alici yüksek çözünürlüklü netlik verme düz panel LCD sahiptir.

IPhoto, iMovie, iDVD, iWeb ve GarageBand en son sürümlerini ile birlikte, Apple iMac MB418LL / A, bir fotograf albümü olusturma bir film yapmak, bir blog olusturmak, bir sarki olusturabilirsiniz, ve çok daha fazlasi. Dahili iSight kamera, Apple iMac MB418LL ile / Bir arkadas ya da aile ile bir video sohbet sunuyor, bizim masada bir video kaydetmek veya Photo Booth ile eglenceli fotograf çekmek.