doldurulabilir mürekkep kartusunun fiyati son 2 yilda önemli ölçüde düstü.

Doldurulabilir Mürekkep Kartusu devrimci yeni mürekkep sistemlerdir. Onlar baski daha etkin ve verimli hale getirmek için tasarlanmistir. Geleneksel mürekkep püskürtmeli yazici kartuslari aksine, BDT daha fazla mürekkep almak anlamina gelir toplu besleme çözüm vardir.

Doldurulabilir Mürekkep Kartusu ancak son yillarda tüketici pazarinda önemli bir büyüme vardi, 1999 yilinda tanitildi. Doldurulabilir Mürekkep Kartusu mürekkep püskürtmeli yazicilar geldi. Normal mürekkep püskürtmeli yazici kartuslari ile ilgili sorun maliyetidir. Kartuslarinin fiyati yazici model ve marka bagli olarak degisir. Kartuslari çok az mürekkep içerir Ancak, çünkü – çok az deger vardir.

Bir yazici yaninda oturmak için tasarlanmistir Doldurulabilir Mürekkep Kartusu kullanimi mürekkep tanklari. Nedeniyle toplu besleme nedeniyle yaklasik% 90 bir tasarruf hangi Doldurulabilir Mürekkep Kartusu sonucu. Bu tüketici mürekkep kullanimi ve kartuslarinin yüksek ücretleri hakkinda endise etmeden fotograf ve diger medya baski anlamina gelir. Bugünün senaryoda, insanlar pahali dijital kameralar kendi ve evlerinden mükemmel kalitede görüntü baski kolaylik var. CIS son olarak tüketicilerin bir ekonomik ve verimli bir sekilde, medya baski yapma özgürlügünü verir.

Çinli mühendisler pazar potansiyelini fark olarak Doldurulabilir Mürekkep Kartusu fiyati son 2 yilda önemli ölçüde düstü. Sonuç Doldurulabilir Mürekkep Kartusu olarak piyasadaki en cazip mürekkep çözümdür.

Mürekkep püskürtmeli yazici var ise, sansini üreticilerin satmak yüksek fiyatli orijinal mürekkep gördüm bulunmaktadir. Lider için mürekkep yapmak 3. parti sirketlerin bir çok ve çok maliyetinin bir kismini orada üretmektedir. Mürekkep çok ucuz oldugu için, sik sik düsük fiyatli mürekkep satin egik olsun. Ne yazik ki, ucuz mürekkep kötü sonuç verecektir.

Buna en iyi çözüm bir sürekli mürekkep besleme sistemi satin almak. Tedarikçi kalite mürekkep saglar Verilen, orijinal mürekkep satin almaktan daha ucuz ve bloke ve tikanmis baski kafalari problemi yok. Sistem gerektiginde yaziciya mürekkep besleyerek dev bir kartus gibi davranir.