bilgisayar onarim hizmetleri uk yardimiyla senin pc geri

Sistem geri yükleme Windows isletim sisteminin çok yararli bir araçtir. Bu programi yardimi ile, zaman içinde daha önceki bir noktaya bilgisayarinizin sistem dosyalarini geri yükleyebilirsiniz. Ve bu kisisel belgeler gibi dosyalari veya fotograflar etkilemeden yapilir. Yeni bir sürücü yüklü ve bilgisayarinizi arizali basladiysaniz, bir önceki çalisma (iyi) Sistem Geri Yükleme yardimiyla durumuna geri bilgisayariniza alabilir.

Bir geri yükleme noktasi seçmek için nasil biliyor musunuz? Peki, süreç çok kolay. Sistem Geri Yükleme otomatik olarak önemli bir degisiklik önce geri yükleme noktasi olusturur. Bir programi yüklerseniz, bir sistem geri yükleme noktasi olusturulur. Ayrica birden fazla geri yükleme noktalarini seçebilirsiniz. Sen herhangi biri, bu konuda size yardimci olmak için Ingiltere’de bilgisayar onarim hizmetleri konusabilirsiniz. Yoksa, teknik destek olmadan kendi üzerinde ayni seyi yapabilirsiniz.

Sistem Geri Yükleme açmak için, önce tüm açik dosyalari kaydedin ve tüm programlari kapatin. Geri yükleme noktasi onayladiktan sonra, Sistem bilgisayari yeniden baslatir geri yükleyin. Sistem Geri Yükleme açmak için Baslat dügmesini Baslat dügmesinin resmi tiklatin. Arama kutusuna Sistem Geri Yükleme yazin. Sonuçlari listesinde, Sistem Geri Yükleme’yi tiklatin. Yönetici parolasi veya onay istenebilir. Parolasini yazin.

Eger Sistem Geri Yükleme yaptigi degisiklikleri geri olup olmadigini merak ediyorsunuz? Evet, yapabilirsiniz. Sistem Geri Yükleme kullanirken, bilgisayar çok bir geri yükleme noktasi olusturur ve o zamandan beri sistem geri yükleme sorununuzu çözmek degil eger, degisiklikleri geri alabilirsiniz. Ancak, Sistem güvenli modda veya Sistem Kurtarma Seçenekleri kullanilarak geri kullanirsaniz, bu geri yükleme islemi geri almak mümkün degildir bir sey dikkat etmelisiniz.

Eger degisiklikleri Sistemi geri almak isterseniz Restore Baslat dügmesini Baslat dügmesinin resmi tiklatarak Sistem Geri Yükleme açmak gerekir sonra yapar. Daha sonra arama kutusuna Sistem Geri Yükleme yazin ve sonuçlarin listesini görüntüler. Burada Sistem Geri Yükleme tiklayin. Yönetici izni Bu görevi gerçeklestirmek için gerekli. Simdi Sistem Geri Yükleme Geri Al tiklatin ve Ileri’yi tiklatin. Mevcut seçenekler düsünün ve sonra Son’u tiklatin.

Sistem geri yükleme disk üzerinde kisisel verileri degistirmez. Sadece Windows sistem dosyalari, programlar ve kayit defteri ayarlarini etkiler. Script, toplu is dosyalari ve çalistirilabilir dosyalari diger türleri de Sistem Geri Yükleme seçenegi ile degistirilir. Bu bilgisayarda herhangi bir kullanici hesabi altinda yapilir.

Sistem Geri Yükleme kisisel dosyalari yedeklemek için mukadder henüz bir sey unutmayin. Bu nedenle, silinmis veya Sistem geri yükleme seçenegi ile hasar görmüs bir kisisel dosyayi geri asla. Yani, düzenli olarak kisisel dosyalarinizi ve önemli verilerinizi yedeklemek gerekir.