benim yazici dekoratif ve yenilebilir yazici fikirleri tatli

Herkes yazicilar biliyor. Iyi, bilgisayariniza baglamak ve bu kutular, kagit çiktisini? Evet, herkes onlari biliyor. Ama bütün baski endüstri haline gelmistir ne kadar çok yönlü inanilmaz. Ilk basta, öfke fotograf kagidina yazdirirken. Daha sonra, parlak fotograf kagidi. Bu Evinizde kendi fotograf gelistirme laboratuvari olmasi gibi oldu. Ancak günümüzde, tüm kagit kavrami pencereden disari uçan gibi görünüyor.

Yazicilar artik dekor yaraticilari olan, öyle görünüyor. Ne olursa olsun fonksiyon, ihtiyaçlariniza uygun bir yazici, bir yazici mürekkep kartusu ve hatta bir fotograf kagidi var.

Gerçekten gözüme bir örnek bir çiçek yazicidir. Evet, dogru duydunuz. Bu sey gerçek çiçek yapraklari üzerinde yazdirir. Sen çiçek kendisi sag basili özellestirilmis bir ileti olabilir. Simdi ben bir tek buket diyoruz. Simdi, bu makineler pahali tarafinda ve sadece çiçek baski göz önüne alindiginda, tüm bu deger olmayabilir bilmek zorunda. CompactImpact bu çiçek yazici hakkinda daha fazla bilgi edinin.

Çiçekler sizin için degil Ama eger, en azindan ilgi, ya da sizin damak tadinizi zirve için emin baska bir yazici var. Bu bir pasta yazici var! Bu sey bir pasta üstüne sag plopped olabilir buzlanma sayfa yazdirir. Bu onur dogum günü partisi katilimci ya da belki güzel bir tropikal sahnenin bir resim olabilir. Istediginiz bir sey kek üzerine bir görüntü olabilir.

Bu pasta Yazici ziyaret IcingMagic hakkinda daha fazla özellikleri için.

Ve bazi yenilebilir mürekkep olmadan bir pasta yazici nedir? Her zaman var gibi CMYK baski, ancak yenilebilir mürekkep ile, yazdirmak ne yutmaya olsun! Bu kadar uzun “kagit” çok yenilebilir oldugu gibi.

Yenilebilir yazici mürekkebi için hizli online arama satin alma firsat bulmak yardimci olacaktir. Fakat sunu unutmayin, bu tatli yazdirma seçenekleri oldukça pahali, bu yüzden emin baski yenilebilir ögeleri oldukça sik yapmak istiyorum bir sey yapmak.

Simdi, tam olarak bu sonraki satin alamazsiniz, ama yine de ilginç ve bir yazici kullanmak için gerçekten yeni bir yol düsündüm. Görünüse göre bir sef çok menü yenilebilir yaparak baharat onun menü karar verdi. Yani bir kere bir ordövr olarak menüsünde, sunlari yapabilirsiniz yemek sizin entrée asagi almak. Yazici mürekkep sef olmasi-sebze veya daha çok meyve karisimlari istiyor ne olursa olsun. Ve kagit patates ya da soya fasulyesi nisastasi üzerinden yapilir. Bu çanak veya yenilebilir menüsünde tam gibi tadi bir tabak imajini Yani olsun, sef Homaru Cantu sonraki seviyeye her seyi yazici aliyor.