hp dizüstü bilgisayarlar verimlilik özelligi

HP veya Hewlett Packard, kesin olarak, ürünlerinde örtülü büyük bir isim ve söhret vardir. Simdi ortaya çikan soru hepsi temsil ediyorsaniz yeterli ya da orantili “dir? “Biz böyle bir sorgunun cevabini açilmak için çalisiyoruz.

HP Pavilion dizüstü bilgisayarlar liste büyüktür ve bunun bir yere yatan HP EliteBook 2530P.It yol savasçilari için tasarlanmis bir üründür. Bu çok pahali ama saglam, parlak tasarimi, hizli performans, ekstra, mobil genis bant ve uzun pil varligi ile olabilir, bir çok yakinda mükemmel performansi ile maliyet emebilir.

Bu 1.3 kg (3 lbs) bir baslangici kitle ile birlikte geliyor ama yine de, çünkü ancak kolayca tek elle tutulabilir onun saglam yapili diger ultra tasinabilir cihazlara göre daha agir olarak kabul edilir. Lastik Touchpad üzerinde çalismaya henüz yumusak sürtünme dahil kadar dayaniklidir. Fare dügmeleri kendine özgü dizi cihaz atanmasi da HP EliteBook 2530p dahildir.

HP Illumi-Lite LED ekran, 1280 çözünürlüge sahip x 800 derece parlak ve ses sistemi inanilmaz gürleyen ses sunar. Onun Intel ® Centrino ® ULV veya LV islemcileri kullanarak vPro ™ teknolojisi ile 2 uzaktan, incelemek tespit ve ag üzerinden bilgisayarlari yenilemek saglar. Bu sistem tüm askeri sicaklik ve bu satin almak için baska bir neden saglayan direnç testleri geçti.

HP EliteBook 2530p fiyat sundugu özellikleri ve uygulamalari toplamindan daha tüm daha degil. Bu büyük bir pil yedeklemesi ile geldi gibi her yerde, kendi sarj kablo olmadan, bir arkadasinizin yerde., Kahve dükkani araç olabilir yapilabilir. Ve, her dakika bagli ve güncel tutacak kendi dahili WiFi ve Bluetooth baglantisi unutmamak için.

Bu sistemin tüm analizi sonra, ben çok iyi adi kesinlikle yeterlidir ve bunu satin alirsaniz, benimle ayni fikirde olacagini söyleyebiliriz.