Ertesi gün teslim dizüstü bilgisayarlar

Bu teslim edilecek yeni laptop için hafta beklemek zorunda sinir bozucu olabilir. Iyi degil ertesi gün teslim dizüstü bilgisayarlar ile bir daha!
Yeni bir dizüstü bilgisayar satin almak oldukça uzun bir zaman alabilir. Eger satin gerçeklestirmeden önce ilk yapmaniz gereken birkaç sey var. Iste izlemeniz gereken birkaç adim:

* Online ya da magaza satin almak istediginize karar verin. Birçok dükkan iyi firsatlar var, ancak online web magazalari daha fazla seçenek verecek ve bunlari çok daha iyi karsilastirabilirsiniz. Online magazalar ayrica, yenilenmis dizüstü bilgisayarlar gibi magazalarda bulamiyorum dizüstü sunabilir.

* Bütçenizi belirleyin. Eger dizüstü geçirmek isteyen ne kadar biliyorsaniz o zaman daha kolay sizin için dogru olani bulmak için yapacaktir. Yüksek sokakta depolayan hatirliyor musunuz ve çevrimiçi, simdi satin almak ve daha sonra ödeme gibi ödeme farkli sekillerde sunmak taksitle ödeme ya da sadece hemen tüm kapali ödeyecek. Ödemek için bu sekilde bütçenizi biraz daha ileri gidip yardimci olabilir.

* Arastirma yapin. Birçok kisi bu nedenle RAM ne istediginizi boyutu sabit disk en önemlisi olmasi ve gereken ne kadar büyük, istediginiz islemci ne tür biraz arastirma deneyin aslinda bir bilgisayar kilan emin degildir. Eger sizin gibi bir dizüstü bilgisayar bulmak o zaman neden baskalarinin ne düsündügünü görmek için dizüstü bilgisayarlarda bazi bagimsiz degerlendirme için bir göz atin degil. Bir dizüstü bilgisayar (bir yüksek sokak magaza veya bir web sitesinden) satin alma olumsuz size satin almadan önce bu nedenle degerlendirme söylediklerini tahtada almak emin olun deneyin olabilir.

* Son olarak satin alma taahhüt. Bir kez o zaman ödeme almak için zaman sizin için mükemmel bir dizüstü bilgisayar bulduk. Bir web sitesi kullaniyorsaniz online ödeme sayfa güvenli olup olmadigini kontrol etmeyi unutmayin.

Alisverise Perks biri istediginiz teslim ne tür karar olabilir. Birçok kisi ertesi gün teslimat seçin. Bir hediye olarak veriyoruz ya da sabirsizlaniyorum çünkü sadece olabilir çünkü is için gerekir, çünkü bu olabilir, bu olabilir! Ne olursa olsun neden, neden ertesi gün teslimat seçemezsiniz. Bu kadar çok özel üzerinde kaybetmek gibi bir utanç ertesi gün teslim sunmuyoruz birkaç web siteleri vardir. Yeni bir dizüstü bilgisayar arayan ve, baslamak sadece bu kurallara ve çok yanlis gitmeyecek nereye emin degilseniz eger öyleyse!