Compaq Presario 800 serisi dizüstü bilgisayar AC adaptör için kolay satin alma ipuçlari

Compaq Presario 800 Dizüstü Bilgisayar Yedek Sarj arizali oldugunda, asagidaki gibi fikirleri takip

2 parça, Tugla Ac adaptörü, elektrik prizine Güç Kablo fis olan Güç Kaynagi. bu adaptör kablosu arizali olabilir kirik veya çikarilabilir olabilir ulasilabilir var. Tel taze 2pin güç kablosu ile sadece degistirebilir zarar görebilir zaman sadece sizin Güç Kaynagi parça sayisina göre baska Ya 3 pin veya 2 pin 3pin güç kablosu satin alabilirsiniz.

Bazen Sarj kendisi zarar, akla olabilir. durum bu, sizin Compaq Presario 800 dizüstü bilgisayar için yeni Yedek Sarj kazanmak zorunda. Eger nbbatt.com yoluyla satin al, baska bir birim basit ve kolay 1 yil soracaktir. Akla güç degisiklikleri sirasinda bu. Dizüstü bilgisayarinizi korumak için Güç Kablosu kapatmak özel gezi koruyucusu tarafindan yapilan güç adaptörleri.

Bu pozisyonda, kolayca dizüstü bilgisayar ve elektrik soketi tugla sarj da kalkis, Güç Kablo Güç Kaynagi ayirmak ve yeniden yeniden katilmak ve sonra senin laptop her zamanki gibi çalisan baslayacaktir.

Satin almadan önce onun sarj ile pin baglantisi gözden dogrulayin.

Compaq Presario 800 serisi AC adaptörü Resim Temsil Eger Compaq Presario 800 Ac adaptör gözlemleyebilirsiniz

giris – 60Hz için 100 240Volts-50
Çikis gücü – 18.5volts DC / 3.5a
Mevcut watt – 65W
amper – destekler 3.5amp – 2.4a / 2.74a / 3.5a destegi

Online satin alma NbBatt.com de basitlestirilmistir. Bizimki birçok dizüstü bilgisayar tamir atölyeleri getirerek nitelikli uzmanlari. 2001 yilindan bu yana hizmet tüketiciler. Biz dizüstü bilgisayar AC adaptörü ve diger tüketicilere yardimci olabilir profesyonel bir grup var, biz Bir yil degistirme garantisi Parça Nbbatt kaynagi saglamak. Ac adaptörü eksik oldugunda hizli bir sekilde baska bir ile degistirin. Geri dönen Nbbatt.com ile yumusak basli bir