xp kullanicilari Windows 7 yükseltme degildir

Son birkaç hafta içinde alinan InfoWorld ankete göre, XP kullanicilari hala Windows Vista kullanicilari bir sürü artik Windows 7’ye akin olsa bile Windows 7’ye yükseltme dayaniklidir. Neden? XP kullanicilari rahat ve Windows Vista ile gaf degisiklik sayesinde korkuyor olmasi. Windows Darbe izleme servisi okurlarina yüzde 64 hala eski isletim sistemini kullandigini ögrenmek.

Anket gerçek dünya PC tüketicilerin yüzde 4 artik Windows 7 kullandiginizi gösterir. Birçogu degil varsa Vista veya XP yükseltilmis olanlar da dahil olmak üzere yeni kullanicilar vardir. InfoWorld Vista 30 yüzde çalisirken yüzde 10 simdi, yeni isletim sistemi kullandiginizi iddia ediyor. Bu exo.performance.network ile izlenir. Seytan Dagi Yazilim InfoWorld Windows Vista, Windows 7 popülaritesi arttikça pazar payini kaybediyor oldugu görülmektedir içeri tercih seçtiniz kullanicilar izleme agi yönetir.

NPD Group, ayni zamanda sik sik elestirilen selefi üzerinde Windows 7 popülerlik teyit yeni bir anket vardi. Anket Windows 7 ilk kutulu yükseltmeleri Windows Vista üzerinde 234 oraninda daha yüksek oldugunu ögrendim. Ayrica, Microsoft Windows 7 için önemli bir satis öncesi indirimler sunuluyor. Birçok isletme çok nedenleri Windows Vista önlemek için de yükseltmeleri için talep var sinirlidir. Windows Vista kullanicilari sorunu bir sürü olusturdu. Bu sisirilmis ve donanim çok yüksek bir gereksinimi vardir. Tabii ki, bu onlar da performansi ile emin degilseniz donanim üzerinde daha fazla yatirim için is sahipleri için iyi bir anlasma degildir. Ayrica uygulama uyumsuzluk bir sürü neden olur.

Windows 7 uzun bir beta döngüsü vardi ve genellikle iyi degerlendirmeleri almisti. Windows XP’den Windows 7’ye dogrudan yükseltme yolu vardir. XP kullanicilari Windows 7 yükseltme için, temiz bir kurulum yapmaniz gerekir. Buna ek olarak, bazi makineler Windows 7 için hala zayiftir.

Windows Vista kullanicilari nedeniyle popülerlik Windows 7 yükseltme karar verdi ama ayni seyi yaparken XP kullanicilari hala meydan okuyan var. Eger Windows 7’ye tasimak veya Windows XP’ye kalacagim karar verirken yardima ihtiyaciniz varsa, teknik okul Simdi her zaman size yardimci olmak için istekli. Virüs ve casus yazilim temizleme, performans optimizasyonu, kurulum ve yapilandirma ve genel onarim: PC destek hizmetleri için Simdi teknik okul basvurun. Teknik okul Simdi uygun bir zamanda PC ihtiyaçlarini saglar sunmaktadir.