soket sunan montaj ve test hizmet yakmak

Bu sokete yakmak hakkinda bilmek önce soket hakkinda bilmeniz gerekir. Bir yuva ag üzerinde çalisan iki program arasinda iki yönlü iletisim baglantisi bir son noktasidir. Bir yuva TCP katmani veri gönderilmek üzere kaderinde uygulamayi belirlemek, böylece bir baglanti noktasi numarasina baglidir. Normalde, bir sunucu belirli bir bilgisayarda çalisir ve belirli bir baglanti noktasi numarasina bagli bir yuva vardir.

Sunucu sadece bir baglanti istegi yapmak için bir kullanici için soket dinleme, bekler. Bir yuva “olarak tanimlanan bir baglanti, son nokta”. Yuva programlama istekleri ya da “islevi çagiran” bazen soket uygulama programlama arabirimi (API) adi. Bir dizi olusturulur ve kullanilir En sik soket API yuva için Berkeley Unix C arayüzüdür. Yuva, ayni bilgisayar içinde islemler arasindaki iletisim için kullanilabilir. Yuva neredeyse her yerde kullanilabilir, ancak etrafinda en ciddi yanlis teknolojilerden biri vardir.

Bir tatil gezisi için hazirlaniyor, siz küçük ev aletleri paketi unutmaz ev ayrilmadan önce bir sey göz önünde bulundurmaniz gerekir. Eger unutursaniz sorun kendinizi alacak. Eklentileri asiri Evinizde yangin tehlikesi neden olur gibi. O anda takili çok fazla sey ile asiri alir. Bu kablolari yakmak ve yangin ve kendi plug-in gelmesi duman neden olabilir.

Yani sigorta kutusu kontrol etmek, o kadar sabit olsun telleri berbat degildir ve bir yangina neden olmaz. Eger çok sey bir sigorta bagladim varsa Genellikle, bu evin parçalari için güç kapatmak için, ve bu sigorta kutusu teslim almak gerekir demektir neden olabilir. Durumda kivilcim bunun disinda geliyorsaniz. Bu kivilcim çekim ise, bunu size zarar vermez çikarin kapatin ve bu yüzden bir yangina neden olmaz.

Sokete Yanik döner bir plug-in çok sicak alirsa eriyik içine. Bu durumda size teller iyi ya da çalismakta oldugunuz soket kullanmadan önce kontrol etmelisiniz. It can Ayrica bilgisayar, TV, ve asiri olan diger elektronik yuva yavru. Bu durumda size ama simdi altest corp ile sorun çok katlanmak zorunda. Eger ayni nedeniyle katlanmak zorunda oldugu tüm güçlük ve sikinti unutabilirsiniz.

Size en az sürede uygun bir sekilde bu durumdan disari hareket için yardimci olacaktir. Baslangiçta montaj ve test hizmet sunarken yanma Yariiletken Endüstrisi için soket, altest hizli standart soket üretimi ile prototip tam kapsayan, tam bir hizmet sözlesmesi üretim sirketi büyüdü.