ses video birden fazla cihaz için tek bir kaynaktan av sinyalleri splitter-senkronize

Ses video splitter ayni anda ses hem de bir ana bilgisayardan sekiz veya daha fazla ekran ve hoparlör video sinyallerini iletebilir. Split ses ve video çalisirken seçim için kullanilabilir birkaç model vardir. Standart VGA ve 3.5mm ses kablolari, ve uzun mesafelerde ses ve video sinyallerinin iletimi için kablolama UTP / STP kullanir Cat5 ses video splitter uzatici kullanan temel AV splitter. VGA Video ve Ses Matrix birden çok video ve ses kaynaklari açik ve birçok yerde Bölünecek saglar baska bir çesididir.

Bu bölücülerin kurulum için yazilim gereksinimleri yok basit donanim aygitlari gibi kurulum, tak ve islevselligi ile kolayca gerçeklestirilir. Bu Ses Splitter cihazlar tüm ses kartlari yani sira PC’ler, VGA video ve 3.5mm stereo ses ile Suns ve Mac ile uyumludur. Birden fazla boyutta ve modelleri, 2 de dahil olmak üzere, 4, 8, ve 16 baglanti noktasi mevcuttur, bu ürün CE, FCC ve RoHS dan gerekli yasal onaylarin vardir. Matrix sürümleri 2×2 den 32×16 form faktörleri arasinda olabilir. Bu bölücülerin da papatya zincirleme ya da gerçek zamanli olarak çok daha fazla ekranlara sinyalleri yayin için bir araya basamaklanmasini olabilir. AV splitter cihazlari DOS, Windows, Linux, Mac OS 8.6/9/10 ve SUN Solaris 8/9 isletim sistemleri ile kullanilabilir.

Video ya da ses kalitesi kaybi olmadigindan WUXGA, UXGA, SXGA, XGA, SVGA, VGA, Multisync sinyalleri ile de uyumludur, görüntü kalitesi orijinal görüntü kadar açik kalir. Her Video Splitter ünitesi sinyalleri yükselterek, ve projeler görüntü görüntü aygiti dogrudan video kaynagina bagli gibi. 1920 yüksek çözünürlük x 1440 @ 60 Hz bu cihazlar tarafindan desteklenmektedir. 400 MHz ultra yüksek bant genisligi ile birlikte DDC, DDC2 ve DDC2B protokollerini destekleyen, bu birimlerin standart 15 pin HD VGA konnektörleri ile donatilmistir. Bu cihazlarin kontrolü ön paneldeki butonlar üzerinden gerçeklestirilir. Bazi modellerde istege bagli kizilötesi uzaktan kumanda var.

Çoklu ortam bilgiler, showroom olarak paylasilmasi gerekiyor yerler için ideal, finans kuruluslari, sergiler, fuarlar, reklam ve dijital tabela uygulamalari, uzaktan izleme ve egitim tesisleri, borsalar, havaalanlari, tren istasyonlari ve otobüs terminalleri, bu Ses Splitter birim yukaridaki muhtaç insanlara hizli ve esnek bir çözüm saglar.