r4 DSI hakkinda daha fazla bilgi

Bugün olagandisi türleri piyasada kartlari da vardir. R4 DSI piyasada kartlari arasinda önemli ürünlerden biridir. Bu Nintendo DS ve Nintendo DSi oyun konsollari bir sonraki üretim flash kart olarak düsünün kullanilir.

Bu kart herhangi bir Nintendo DSi cihazin Slot-1 yerlestirilir gibi bir top-of-the-line DSi Slot-1 Flash kartlar olarak teselli edilir. Bu uyum dosya sistemini kullanir. R4 DSi boyutu Ds Kart essiz boyutu gibi çok pratiktir. Bu baska bir cihaz satin alma disinda dahil çözümdür.

R4 DSi oyun konsollari için iyi bir cihazdir. Bu size ait oyunlarin ups geri yapmak için uzlasma. Sen uyumsuz boyut ve piyasada depolama yetenegi ile R4 DSi alabilirsiniz. R4 DSi 2 GB ve 16 GB’a kadar bellek boyutu ile erisilebilir ve sadece iyi bir bireysellik ile alabilirsiniz. Diger Micro SDHC kartlari ile uygun hale getirir farkli hiz düzeyinde çalisirken Ayrica çesitli Micro SDHC kartlari ile Clubbed olabilir. Onu satin almak için daha gerçekçi fiyat piyasadaki diger kartlari ile karsilastirildiginda hangi perakende olarak R4 DSi Ödülü çok verimli maliyetidir.

R4 DSi karti esit bir yeniden yazilabilir bellege sahip bir USB Tak & Çalistir aygit gibidir. Size yeni oyunlar yer aliyor ve bunlari da konsol olusturmak kaldirabilirsiniz. R4 DSi karti kullanimi son derece basittir. Ayrica size oyun konsolu oynamak için herhangi bir ek yazilim yüklemenize gerek yok. Cihaz ile agirladi bir CD yok, sadece kosmak zorunda ve R4 DSi karti kullanmak için düzenlenmistir. Düzenleri elde olup olmadigini da ürünlerde indirimler alabilirsiniz. Mübarek almak için bizim web sitelerinde online ziyaret gerekir.