ömrünü artirirken bir kimlik kartinizin güvenlik iyilestirilmesi

Kimlik Kartlari giderek bir güvenlik önlemi olarak kullanilir gibi, kimlik kartlari tahrif edilemez saglamak için artan bir ihtiyaç vardir. Bu nedenle, kurcalama ortadan kaldirmak için ortak adimlardan biri kimlik karti üzerinde temel bilgiler tahrif edilemez saglamak için bitmis kimlik karti üstüne bir laminat uygulamaktir. Eklenen bir yan faydasi bu son kat da UV koruma ve çizilmeye karsi koruma düzeyi saglar olmasidir. Ayrica holografik ve diger özel sanat saglanan ek güvenlik için laminat içine gömülü olabilir dikkati çekiyor.

1) karti) veya 2 basili karti yazdirildiktan sonra sonrasi uygulanan in-line: Genel olarak, yaka karti için bir laminat pardesü uygulamak için iki temel yolu vardir. “In-line” yöntemi seçenegi yazdiriliyor olarak kimlik rozeti üstüne laminat uygulamak için kimlik karti yazici (veya kimlik karti yazici yan bagli) gövdesi içinde bir aplikatör kullanimini gerektirir.

“In-line” id rozeti laminasyon Fargo HDP5000 kimlik karti yazici saglayan bir kimlik karti yazici bir örnek. Bu rozeti yazici gibi 300 dpi baski ve kenar uca yetenegi ile çift tarafli baski gibi temel renk kimlik karti yazici özellikleri saglar, ayni zamanda ya da alaninda rozeti yazici eklenebilir bir modüler laminasyon ünitesi sunuyor sadece fabrikada. HDP5000 renkli kimlik karti yazici ilk bir film görüntü yazdirir ve sonra kimlik karti için bu görüntü aktaran bir ters transfer yazici kullanarak kenar uca baski saglar. Bu yaklasim, kimlik karti yazici birçok farkli kimlik karti türleri (örnegin rozet kalinligi) ve malzeme destek saglar. Laminat bindirmeleri açisindan, HDP5000 1 mil kadar kalin olabilir son katlar kullanarak tek tarafli veya çift tarafli laminasyon saglayabilir. Müsterilerden standart off-the-raf Fargo’nun PolyGuard ürün veya sahtecilik daha zor yaparak güvenligi artirir özel bir laminat gelistirmek için bir Fargo Partner (örnegin IDCardPrinterSavings.com gibi) ile isten laminat. Seçebilirsiniz Daha önce belirtildigi gibi, bu Fargo PolyGuard müdahale ortadan kaldirmak degil sadece overlaminates, ayni zamanda kimlik rozeti bir katman çizilmeye karsi dayanikli koruma vererek kimlik rozeti ömrünü artirabilir.
Fargo Kimlik Karti Yazicilar veya fotografli kimlik rozeti sistemi ürünleri hakkinda daha fazla bilgi için, IDCardPrinterSavings.com benim tavsiye web sitesini ziyaret edin veya (714) 922-1140 bir Kimlik Karti Yazici uzman kisi.