gerek hizli fonksiyonlari ram bellek yükseltme için gidin

Bir kez bilgisayarinizin bellek yükseltme karari, size sistem için bellek modülünün sag türünü seçmek, böylece tüm gerekli bilgileri toplamak zorunda. Bu modülün türü ve boyutu PC ile uyumlu olan ve sisteminizde zaten mevcut oldugunu bilmek gerekir. Biz buna göre biz bellek yukari derece dogru daha fazla devam böylece sistemimiz hakkinda bilgi toplamak gerekir.

Bellek yükseltme önce sik sik bilgi “Minimum” basili formda oldugunu ve paket bir yerde “Önerilen” ya da biz bu kilavuzu dikkatle kontrol etmeniz gerekir bu yüzden manuel olmasi ve istenen bilgi toplayabilir, isletim sistemi ve uygulama programi kontrol etmelisiniz yukari derece için. Bu önerilen bölümünden en çok bulmak gerekir.

Modülünün özellikleri bir faktör de bellek yükseltme sirasinda kontrol etmeniz gerekir. Herhangi bir bilgisayar ve ana karti ile alinan el ile kontrol edebilirsiniz. Bu desteklenen bellek modüllerinin tam tipi, boyutu ve sayisini listeler çünkü bu önemlidir. Eger el bir sey kaçirirsaniz sizin için bir sorun olacagini. Eger onlarla bu bilgilere sahip çünkü perakendeciler veya üreticileri ile kontrol edebilir manuel hakkinda bilgi bulamiyorum.

Bu, bellek yükseltme için yüklemek istediginiz bellek miktarini mümkün oldugunca az modülleri denemek ve satin almak için iyi olurdu. Bununla bizim sistemde gelecek yükseltmeleri için potansiyel artirabilir. Üç bellek modülü yuvasi var ve bunlardan biri 1 GB bellek modülü varsa, örnegin, bu 1 GB 2 GB yukari derece için 1, 1GB Modül 2’den 512 MB modülleri satin yerine daha iyi olurdu.