dizüstü bilgisayar sarj seçme ve bakimi

Pil problemleri genellikle asiri isinmaya neden tütsülenmis kablosunun sonucudur. Adaptörleri ile ilgili sorunlar bir baska nedenidir. Bu nasil oluyor? Bu her biri pek çok nedenden dolayi dizüstü bilgisayarlar kullaniyor bu yüksek teknoloji çaginda dikkate deger bir sorudur.

Dizüstü bilgisayarlar ve aksesuarlar için ihtiyaç saticilari ve bu ürünleri satan dükkanlar sebebiyet veren yükseliste çok vardir. Çiftleri herhangi bir kisitlama disari piyasada satilmaktadir. Çogunlukla, tüketicilerin bu durum için sorumlu oldugunu.

Biz ürünün orijinal veya hile olup olmadigini kontrol etmek için rahatsiz olmadan bizim göze çarpan ilk sey satin alin. Yanlis laptop sarj satin Bu genellikle sonuçlari. Içerik Asagida laptop sarj satin alma ve bakimi için bazi ipuçlari saglar.

Dizüstü pil yedekleme biz görmezden gelme egilimi önemli bir yönüdür. Yedeklediginizden uzun pil ile bir dizüstü bilgisayar satin almak sik sik akillica dizüstü bilgisayar kullaniyorsaniz. Pil destegi 6-8 saat pil piyasada oldugu için vardir. Bu isinizi kolaylastirmak için onlar için tercih etmek daha iyidir.

Pillerin sarj üzerinde kaçinilmalidir. Bu sistemde takin ve gerektiginden daha uzun süre sarj etmek birakmak dizüstü bilgisayar kullanicilari için nadir degildir. Bazen biz tamamen unutun is yerinde çok mesgul olsun! Üzerindeki iç tel yakmak biten, pilin kablosu sicaginda sonuçlari sarj. Bu çok dizüstü bilgisayarlar için zararlidir.

Olabildigince düz kabloyu tutmaya özen gösterin. Çalismak için daha rahat bir pozisyon için tercih ederken, bazen bizim laptop ile yataga sandalyeden geçis. Bu pil tel katlanmis.

Kabloyu sandalye ve masa arasinda kadar sikilmis degildir. Olun Dogru bu yüzden diger ögeleri arasinda burusuk almaz yerlestirin. Pilin kablosu büküm sarj kablosu engellemektedir. Bu test edilmis ve ispat gerçektir. Bu nedenle, kordon düz tutmak için dikkatli olun. .

Sicak noktalar dizüstü ve sarj cihazi kapali tutun. Bu beklenmedik olaylar neden olabilir gibi mutfakta dizüstü çalismaktan kaçinin. Bu bir yerden bir yere onu alirken laptop çantasi içinde laptop güvenli akillica olacaktir. Eger kullanmiyorsaniz ne zaman laptop çantasi dizüstü tutabilirsiniz. Bu sistem ve uzak tüm zarar sarj devam edecektir.

Dizüstü ve aksesuarlari bunlari saglamak bakim bagli olarak daha uzun bir hayatin tadini çikarin. Laptop sik sik kullanmak pahali bir sistemdir. Sarj cihazi olmadan ise yaramaz döner. Dizüstü bilgisayar ve sarj cihazi egilimi varsa dikkatli bir sekilde herhangi bir hiçkirik neden olmadan daha uzun sürecek.