Dell Studio xps13 dizüstü

Dell Studio 13 dizüstü Dell piyasalara basardi oldugunu en iyi biridir XPS. Tüketicilere çok bu laptop bu laptop daha arzu edilir ve disari kez uyumlu yapar çizgi özellikleri üst ile insa edilmistir zevk. Infact bu laptop üst çentik oldugu söyleniyor ve bir tür biri olan tartisilmaz kendisi için bir isim ve itibar yaratmayi basarmistir.

Dell Studio XPS 13 güzel ve ince, sadece sik degil, ama ayni zamanda sadece her zamanki siyah ve gümüs daha fazla sey gerekir tüketici pazarinda degisiklikler, yakalar renklerin bir dizi geliyor. Onun stüdyo Ferrari kirmizi bir feryat oldugunu 13 dizüstü bilgisayar yelpazesi XPS, ama simdi bile Dell markasi ile özdeslesmistir basarmistir kendi ayirt edici kirmizi sahip Dell Merlot kirmizi tanitti.
Dizüstü kötüye her türlü dayanacak kadar saglam ve bu nedenle gittiginiz her yerde sizinle birlikte tasimak için mükemmel bir aday yapar. Artik her, her yerde onun sunuluyor. Laptop vücut magnezyum alasimindan yapilmis ve menteseleri alüminyum aksan vardir, onun kontur pürüzsüz ve dizüstü rengini eslesen gerçek deri kullanimi da vardir. Studio XPS 13 Dell kesinlikle yolunu açmistir ve diger tüm dizüstü bilgisayar üretmektedir için braket kaldirdi.
Tuslari yumusak dokunus ve parmaklarinizi ve ellerinizi lastik yok çünkü laptop gemide tuslari tekrar islemek için kolaydir. Teknoloji ve hassas devlet en son ile insa kendi klavye dahil çok arastirma gibi görünüyor. Temel amaci yazarken kullanici konforu vermekti. Infact saatlerce yazarak gidebilirsiniz yazin o kadar kolaydir. Klavye ile ilgili bir diger ilginç özelligi mümkün karanlikta bile yazmak için kilan arka oldugunu.

Bu büyük bir eglence PC ve gelecek vaat eden göz kamastirici grafiklere sahip. Bunun nedeni Hybrid SLI ve renk dolu çarpici ve büyüleyici görüntüler için sorumlu olan NVIDIA gibi iki güçlü GPU kombinasyonu mümkündür. Artik DVD ve hi-def içerigi olan film izlerken keyfine varacaksiniz. Sivi hareketleri ve büyük sinema deneyimi de ona multimedya deneyimi ekleyebilirsiniz birkaç nedeni vardir gerektiren oyunlar oynamak.
Pil ömrü mükemmel ve bütün bir çalisma programi sirasinda ölmek asla vaat ediyor. Bu da sizin arkadaslariniz ve ailenizle dünya çapinda her kopmasin izin yapilan büyük bir laptop olsun. Infact ile Bluetooth ve Gigabit Ethernet ve mobil genis bant ve istege bagli Bluetooth, iletisim konusmak ve ayni zamanda kesintisiz bir web kamerasi görüsme böylece en iyi hizi ile aninda bagli olsun yardimci olur.