Daha iyi görüntü çözünürlügü elde etmek için tarayici yazilimi

Herhangi gelisen is için, insanlar daha fazla envanter yönetmek gerekir. Bu zamanlarda, onlar geldiginde gerekli tüm ürün ve malzemelerin kaydini izlemek ve göndermek için çok zor olacak. Orta ölçekli isletme sahipleri için küçük her türlü için, tüm bu izleme çok uzun zaman alabilir.

Bu durumda, tarayici size çok yardimci olabilir. Her tarayici yazilim çesit ile birlikte gelir. Özellikle küçük isletmeler için, bu tarayici yazilimi kullanan bir envanter yönetimi daha kolay ve ayni zamanda daha etkin hale.

Tarayici ile birlikte tarayici yazilimi satin tarayicinin türüne baglidir. Herhangi bir tarayici veya yazici yazilimi yapmak istediginiz tarama tür için birkaç basit seçenek olacaktir. Bu tarayici yazilimi ile dogru sonuçlar alirsaniz, daha iyi sopa ile. Eger is daha fazla kontrol ve diger belgeler istiyorsaniz, o zaman iyi bir tarama için katilir ne iliskin biraz daha anlamak gerekir.

Görüntü çözünürlügü, özel tarayici ayarlarini seçerken anlamak için gereken temel seylerden biridir. Bu, tüm inç veya inç basina piksel basina nokta ile ilgilidir. Genellikle taramalari da piksel olarak adlandirilan renk küçük kareler, yapilmistir. Bu düzgün bir izgara seklinde düzenlenmistir. Küçük kareler Tarama hakkinda daha fazla bilgi tutabilir ama diskinizde daha fazla yere ihtiyaciniz ve ayni zamanda baskasina yazdirmak veya posta daha uzun zaman alabilir.

Bu gibi durumlarda sirasinda, istediginiz en iyi çözünürlük elde etmek için görüntüleri tarayin. Bir sey tarama ve ekranda göstermek için tarama yazilimi kullaniyorsaniz, bu yazici yazilimi kullanmak istediginiz gibi neredeyse kadar ayrintilari ile sinirli olmak gerektirmez. Bu inç basina 72 piksel olmasi daha iyidir. Bazi tarayici yazilimlari yeterince yakin oldugu 75 ÜFE sunmaktadir.

Özgün olarak bakmak taramalari yazdirmak için yazici yazilimini kullanmak istiyorsaniz, o zaman en az 200 ÜFE ve 300 ÜFE ya da öylesine için hedef. Türü veya keskin ve ince çizgilerin diger araçlari kullanarak belgeleri tarama ve baski, resim tarama için gidiyoruz 300 PPI veya daha fazla olmalidir.

Büyütme veya orijinal boyutunu azaltirken sorun alacak yerdir. Orijinal görüntüler renkli çekilecek ihtiyaci vardir. Bu durumda, gri modda tarama ancak düsük çözünürlükte vardir.

Yani, yüksek çözünürlüklü siyah beyaz sayfalari yakalar tarayici yazilimi kullanmaniz gerekir. Bu sekiller açik bir sekilde yazmak mümkün görünmesini saglar. Daha sonra iyi bir yazici yazilimi ile bu taramalar yazdirabilirsiniz.

Tarama sirasinda kirpma araci kullanmak unutmayin. Tarayici yazilimlarin çogu otomatik olarak yapmak için bu seçenegi vardir. Seçenekleri esas olarak satin aldiginiz tarayici yazilimi baglidir var. Görüntüyü taramak için standart ayarlar ile baslayin.