atlanta georgia bilgisayar onarim servis saglayici yardimi ile oyun pc insa

Bir oyun PC kendi planliyor musunuz? Kendi PC kurmak veya markali biri için gitmek mi düsünüyorsunuz? Hem sen, bu oyun makinesi seçmek söz konusu oldugunda benzer bir ikilem karsisinda birçok yeni PC oyunculari var. Bu yazida, isinizi kolaylastirmak için bazi kati öneriler ve ipuçlari bulacaksiniz. Makale mükemmel oyun deneyimi sahibi olmak için harcamak cimri olmayacak, sadece oyuncular için oldugunu unutmayin.

Dogru oyun bilgisayari seçimi kolay degildir. Oyun için bir bilgisayar seçerken dikkat edilmesi gereken seyler vardir. Yapmaniz gereken ilk is, bir dizüstü bilgisayar ya da masaüstü bilgisayar ihtiyaciniz olup olmadigini seçmektir. Peki, bir dizüstü bilgisayar tasinabilirligi nedeniyle tercih olabilir. Piyasada birçok oyun dizüstü bilgisayarlar vardir. Alienware m17x, Acer Aspire 8942G, Toshiba Qosmio X500, Dell Studio XPS 16, Asus G51J-3D, vb bunlarin arasinda en popüler bazilaridir.

Kendi üzerinde bir oyun bilgisayari kurmak istiyor musunuz? Daha sonra, bilgisayarin bilesenleri hakkinda bilgi olmalidir. Dikkate ana faktör bilgisayar islemcisi. Oyun PC için, oldukça kolay yüksek yogunluklu grafik isleme kapasitesine sahip bir islemci seçmek zorundasiniz. I5 ve i7 Intel core i3, bu konuda en iyi islemciler bazilaridir. Islemci en iyi oyun deneyimi için yüksek bir masa saati frekans yani sira entegre GPU olmalidir. Oyun PC insa ederken Uzak bilgisayar destek için bir Atlanta Georgia bilgisayar onarim sirketi konusabilirsiniz.

RAM kapasitesi göz önünde bulundurmaniz gereken bir baska önemli faktördür. , Daha fazla RAM unutmayin, daha yüksek bir oyun için gerekli olan çalisma bellegi. 2GB DDR3 fazla bir oyun PC için bir zorunluluktur. Yani sira islemci ve RAM sizi de büyük bir LCD veya LED ekran gibi mükemmel bir grafik kartini seçmek zorunda. 3D oyun keyfini çikarmak için, bu fazla bellek 1 GB bir grafik karti gitmek için tavsiye edilir. Ayrica, bir oyun anakart, bir oyun fare ve oyun klavyesi ve yüksek depolama kapasitesine sahip bir sabit disk de gereklidir.

Eger oyun için bir masaüstü satin almak isterseniz, seçenekleri bol da vardir. F875 Paladin iBUYPOWER, Alienware Aurora ALX, Alienware Area-51 ALX, Dijital Firtina Black Ops Assassin, Dell XPS 630, CyberPower PC Black Pearl, Hiz Raptor Signature Edition, Polywell Poly i790SLI3, Falcon Northwest Mach V, HP Pavilion Elite, Maingear F131, Dell XPS 730x ve Falcon Northwest FragBox, vb sadece birkaç isim vardir. Internet üzerinde biraz arastirma yaparak onlar hakkinda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.