hatirlamak teknoloji

M3 gerçek bellek karti adaptörü piyasada bu günlerde çok popüler. M3 gerçek bellek karti M3 gerçek bellek karti adaptörü ile, bir gümbürtü genisleme paketi var oldugu gerçegi açisindan M3 ds hafiza karti farklidir. Bu paket M3 ds hafiza karti ile birlikte mevcut degildir. Sadece M3 gerçek bellek karti adaptörü ile bir de bir GBA genisleme paketi satin alabilirsiniz yok. Bu kullanicilarin kolayca DSi konsollari oynamaya yardimci olacaktir.

Piyasada M3 gerçek bellek karti adaptörü daha popüler hale Diger cool özellikleri bu MicroSD hafiza kartlari ile son derece uyumlu oldugunu vardir. Bu M3 gerçek bellek karti adaptörünün önceki modellere HC hafiza karti gibi diger hafiza kartlari ile bu uyumlu degildi düsünülmektedir. Ama bu M3 gerçek bellek karti adaptörü ile, kolayca çesitli 8 arasinda degisen boyutlari, 16 ve hatta 32 GB HC kartlari okuyabilir.

M3 gerçek bellek karti adaptörü de kolay bir çok ayrintili, kullanici, kullanicilar asiri kolaylikla görevlerini yürütmek için, harika dinamik ve muhtesem grafik kullanici arayüzü ile kullaniciya sunar. M3 gerçek bellek karti adaptörü de sistem çok hizli oldugu anlamina gelir Yeni Gerçek baglanti destekler. M3 gerçek bellek karti adaptörü de kullanicilar sayisiz homebrew uygulamalari ve oyunlari ve diger seylerin indirilmesini destekler.

M3 gerçek bellek karti adaptörü bunu onlar tarafindan gerekirse ilgilendi ve eger dokunmatik ekran özelligi ve kullanici ile kullanici da bir touchpad sistemi yükleyebilirsiniz saglar. M3 gerçek bellek karti adaptörü de kullanici internet erisimi ve ayni zamanda hafiza kartinin bellek artirmak için yardimci olur GBA sistemine sahiptir. Bir multimedya modülü genisleme sahip tesis de var.