Eger yenilenmis dizüstü bilgisayarlar satin almalisiniz

Ile baslayan küçük bir bilgi – Yenilenmis dizüstü “gibi yeni” dizüstü bilgisayarlar vardir. Bir yenilenmis notebook hiç kullanilmis olabilir ya da 90 günlük bir süre için kullanilan ve daha sonra iade edilmis olabilir. Üretici, herhangi bir kusur için iade dizüstü kontrol eder onlari giderir, varsa, ve sonra “Yenilenmis” olarak geri etiketleme satilmasi. Burada bir not – yenilenmis dizüstü kullanilan dizüstü bilgisayarlar daha farklidir.

Simdi, geri bizim soruya – Bir yenilenmis dizüstü bilgisayar satin almaliyim? Peki, bu satin almak için ne ariyorsaniz baglidir. Burada bir dizüstü bilgisayar satin almadan önce dikkate faktörlerden bazilaridir.

Maliyet: yenilenmis bir dizüstü bilgisayar ile yeni dizüstü fiyat karsilastirma, size yenilenmis dizüstü yeni dizüstü bilgisayarlar daha çok daha ucuz oldugunu göreceksiniz. Maliyeti kriterdir Yani, yenilenmis bir dizüstü bilgisayar satin almak.

Özel insa notebook: Yeni dizüstü tercihinize göre özellestirilebilir. Yenilenmis dizüstü özellestirmek için bir seçenek yok. Kendiniz için özel bir dizüstü istiyorsaniz, yeni bir dizüstü bilgisayar satin almak.

Özellikler: Yenilenmis notebooklar genellikle yeni dizüstü bilgisayarlar daha fazla özellikleri ile donatilmistir. Bir geri dizüstü satma zaman, bir üretici yeni veya ek özellikler yükleyebilir. Eger daha fazla özellik ariyorsaniz Yani, yenilenmis bir dizüstü bilgisayar satin almak.

Garanti: Yeni dizüstü yenilenmis dizüstü bilgisayarlar daha fazla garanti ile geliyor. Ancak, tek basina garanti satin almak için hangi dizüstü karar bir faktör olamaz. Yenilenmis dizüstü garantisi üreticinin kendisinden olup olmadigini kontrol ettiginizden emin olun.

Aksi takdirde hemen hemen esit garanti ile yeni bir dizüstü bilgisayar satin almak harcanan olurdu yenilenmis dizüstü, biraz para kazanmak için mümkün olabilir. Çevresinde alisveris ve almadan önce karsilastirin.

Bir yenilenmis dizüstü satin almadan önce düsünün ki baska faktörler var mi? Baskalarina bildirmek için bir yorum gönderin.