birlestirme-ne kadar zor diski birlestirmek için dogru diski

Çogu kullanici birlestirme bilgisayarinizi hizlandirabilir bilmek ve ayni zamanda bilgisayar yeni gibi hizli çalistirabilirsiniz umuduyla diskleri birlestirmek için çalisti. Bu birlestirme iyi bir yol oldugu dogrudur, ancak disk birlestirmeden önce, size zaman ve enerji tasarrufu için düzgün yapmak ögrenmek gerekiyor.

Elle yapmak istiyorsaniz Aslinda, birlestirme kolay bir is degildir.
Sen, ivir zivir kadar açik hata kontrol edin ve sonra düzgün ve mükemmel diski birlestirmek edebiliyoruz gibi, önde birlestirme tam hazirlik yapmak gerekir.

Ilk adim sabit disk gereksiz dosyalari veya bilgi temizlemek için. Bu sistem çalisirken kaç ivir zivir biriken oldugunu fark olmayabilir. Nitekim olarak, ivir zivir örnekler, Internet tarama biraktigi uygulama, önbellek dosyalarini yükleyerek olusturulan geçici dosyalar için, çesitli kanallar tarafindan üretilen, yazilim veya hata dosyalari silerek üretilen DLL dosyalari zorla bilgisayarinizi kapatmadan zaman. Tüm dosyalari, gereksiz dosyalari ait çok büyük bir çöp bilgisayar olarak hizmet etmek vardir dökümü hayal edebiliyorum yukarida belirtilen. Bu baglamda, bu kadar paylasan diski birlestirerek yükünü bu ivir zivir kurtulabilirsiniz.

Bu rahatsiz edici ivir zivir kaldirma gelince, farkli insanlar farkli sekillerde seçebilirsiniz. Eski eller Advanced Defrag gibi daha güçlü araçlari kullanmak ya da manuel olarak yapmak için tercih Bazi yesil eller, Microsoft tarafindan saglanan Disk Temizleme programi kullanmak olasidir.

Daha sonra, disk hatalari kontrol ve geri yükleme için, size yeterli zaman ve sabir sartiyla, tabii ki Windows disk tarama programi, seçebilirsiniz. Böyle uzun ve zaman alici tarama yoluyla, hatalari en geri yükleyebilirsiniz eminim. Bu dogru, sadece hatalari en. Tüm hatalari kapsayacak sekilde istiyorsaniz,, dikkate profesyonel bir birlestirme araci almalidir.