bilgisayar dizüstü – yeni bir çagin oyma

Benim Amerika RDBMS profesör boyunca yapilan iade dizüstü bir cazibe iken hala benim üniversite günleri hatirliyorum. Bu, tüm ders sirasinda izlemekte ögrencilerin çogu, görmek için bir güzellik oldu. Yillar geçti ve bu hantal dizüstü çesitli showroom raflarina görüntülenen tasarimlar yüzlerce tarafindan devir alinmistir. Dell, HP, Lenovo, Sony Vio ve digerleri, hafif, sik ve iyi görünümlü dizüstü bilgisayarlar binlerce ögrenci onlar hayal edildi kenarina yol veriyor baslatti. Bugün herkes sadece Rs 20.000 vergiler hariç düsük bir fiyat olarak da bu satin alabilirsiniz.

Daha fazla bu tasarimci dizüstü bilgisayarlar ögrenciler, yöneticiler, is, tasarimcilar, mimarlar, sanatçi ve benzeri gibi insanlarin farkli bölümleri için farklilasma ile geldi ne. Tüm bu herkesten daha çok kolay bir görev düsünebildigim dizüstü bilgisayarlar üzerinde çalisan yapti. Kisisellestirilmis dizüstü bilgisayarlar yeni yas oyun oldu.

Bundan sonra piyasa renkli bilgisayar dizüstü geldi. Pembe, leylak, siyah, mavi gibi renkleri ile, bu kez daha ögrenciler arasinda bir öfke oldu. Hafif ve tasimasi kolay her yerde profesyonellerin yani sira ögrenciler arasinda dalgalar olusturulan en son özellikleri vardi.

Intel islemci, dahili sabit disk, görsel ekran karti ve grafik medya hizlandirici, gibi özellikler dahili kamera, Windows XP Professional veya Home, touchpad ve sürdürmek için bu en iyi özellikli yeni araçlar yapti. Kolayca herhangi bir zorluk olmadan veri ve bilgilerin baska içeren büyük miktarda bir yerden bu tasiyabiliyordu. Eklenenler Windows Media Player daha kolay herhangi bir yerde, görmek video ve film izlemek için yapti. Internet, sohbet, çevrimiçi toplantilar çagrida, kabaran gönderme ve dünyada herhangi bir yerde oturan e-postalari bu bilgisayar dizüstü oldugu gibi bu kadar kolay degildi. Yeni çagin Bu oyma kesinlikle ortak bir adamin düsüncelerini asti bir seydi.

Dedikleri gibi bu bilgisayar dizüstü veya dizüstü bilgisayarlar kolayca önde gelen online alisveris magazalari ve alisveris portallarindan herhangi birinden satin alinabilir. Bu orijinal fiyati üzerinden büyük indirimler vermek gibi, bu kalitesi ile tehlikeye degil, özellikle, kesinlikle satin almak için harika bir yer vardir. Bu portallar hakkinda daha fazla bilgi için, internet ve sörf için oturum açin.